18
Aralık
2013
Yorum Yok
Programlar
56 views Okunma

Uniblue DriverScanner 2014 İndir 4.0.12.1 Full

İndir 4.0.12.1 Full

Uniblue DriverScanner 2014, Yeni yıl yaklaştıkça programların yeni sürümleride gün yüzüne çıkıyor
en çok sevilen sürümlerden biride uniblue sürümdür, eski yeni driver demeden sorunsuz bulup günceller
driver yedekleme indirme gibi bir çok özellik bulunmakta,

UNİBLUE DRİVERSCANNER 2014 İNDİR 4.0.12.1 FULL

POROGRAM NEYE YARAR??

Bilgisayarınızda bulunan sürücüleri (driver) [ses kartı, ekran kartı, USB, modem, yazıcı, anakart, klavye gibi] taramaya, yedeklemeye ve güncelleştirmeye yarayan bir program.

Programın sürücü güncellemesi yanında bir özelliği de eğer bilgisayarınızın sürücülerini kaybetmişseniz ya da bilgisayara ön yükleme yoluyla bu sürücüler yüklenmişse ve elinizde sürücü yoksa birkaç adımda kolayca sürücülerinizi yedekleyebilirsiniz. Bu sayede bir sorun çıktığında sıkıntıyı kolay bir şekilde aşabilirsiniz.

DriverScanner ile tüm sürücülerinizi güncel tutabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüze sahiptir. Sürücülerin tek tek kaynağını bulup bunlara en uygun güncel sürücüleri aramak yerine, program bu işleri sizin için otomatik olarak hem hızlı hem de kısa sürede yapabilir. Ayrıca bilgisayarınızın kurulduğu tarih ve şu an itibarıyla geçen süre içinde sürücü güncellemesi yaşanmış olabilir. Bu durumda en güncel sürücüye sahip olursunuz.

“Start Scan” tuşuna tıklayarak tarama işlemini başlatabilirsiniz. Tarama bittikten sonra bulduğu sürücüleri bir liste halinde çıkartıp, istediğiniz sürücüyü bilgisayarınıza innDirip, kurabilir. (Bazen güncelleme başarısız da olabilir!)

Program içinde bulunan yedekleme (backup) bölümü sayesinde aygıt yöneticinizde bulunan tüm sürücülerinizi ya da seçtiklerinizi bir sorun durumunda tekrar geri yüklemek için yedekleyebilirsiniz.

Geri yükleme (Restore) içinde daha önceden yedeklediğiniz veritabanını tekrar sisteme geri yükleyebilirsiniz. Programın ana menüsünde sürücülerin durumu da gösterilir. Toplam kaç donanım sürücüsü var ve bunların kaçı güncel ve kaçı güncel değil, güncelleme içinde gösterilir.

Özellikler:

  • Sürücü güncelleme yöneticisi: DriverScanner’in sürücü güncelleme yöneticisi sayesinde tüm donanımlara ait yazılımlar taranıp, bulunanlar ekranda gösterilir ve daha sonra isterseniz yükleyebilirsiniz.
  • Güncelleme ve uygun hale getirme: Program düzenli bir şekilde donanım sürücülerini tarayıp, bulduğu yeni sürücüleri ortaya çıkartır. Donanıma ait eski bir sürücü ya da sürücü yazılımı sorun çıkartıyorsa bu sayede güncelleme yapabilirsiniz.
  • Yedekleme ve geri yükleme: Eğer sabit diskinizi silerseniz ya da bir sorundan dolayı bazı sürücüler çalışmıyorsa daha önceden yedekleme yapıp, çeşitli sorunlar karşısında bu çalışan sürücü veritabanını bilgisayara tekrar kurabilirsiniz.
  • Derin analiz: Bilgisayarınızı ayrıntılı bir şekilde tarayıp sürücülerini bulabilir.
  • Günlük dosya çıkartır: Program sürücü indirme geçmişini bir pencere içinde gösterir. Bu sayede en son ne zaman güncelleme yaptığınızı kolay bir şekilde görebilirsiniz.
  • Kolay kullanım: Görsel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Bu sayede sürücü güncellemelerine ve programın içeriğine görsel bir şekilde erişebilirsiniz.
  • Güvenli: Sistem arızalarına karşı bilgisayarınızın sürücülerini koruyabilir.
  • Microsoft XP ve Vista 32 desteğine sahip: İşletim sistemindeki uygulamaları otomatik olarak tanır ve ayarları elle düzenlemenize gerek kalmaz.
  • Vekil sunucu desteği mevcut.Program kurulumdan itibaren Türkçedir. Bu doğrultuda daha rahat kullanabilirsiniz.

————————————————————-

Boyut:5-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Uniblue DriverScanner 2014

(((Alternatif)))

Uniblue DriverScanner 2014

(((Alternatif)))

Uniblue DriverScanner 2014

[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]