18
Mart
2016
Yorum Yok
Tanıtım Yazıları(Reklamlar)
74 views Okunma

indir.com Bu Yıl 2 Yarışma ve 2 Etkinlik Düzenliyor!

indir.com bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”na ek olarak sadece üniversite öğrencilerinin katılımına açık “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması” düzenliyor.

 

Üniversiteliler İçin Mobil Uygulama Yarışması:

 

Üniversite öğrencilerinin yaratıcı projelerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmak amacıyla düzenlenen ve sadece üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan yarışmaya, bireysel veya en fazla 3 kişilik ekipten oluşan tüm öğrenciler, kendi geliştirdikleri ve 2016 yılı içerisinde uygulama marketlerinde yayımladıkları özgün uygulamaları ile katılabiliyor.

 

Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 Takvimi şöyle;

 

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

 

Son Başvuru: 30 Ağustos 2016

 

Halk Oylaması: 5 Eylül 2016

 

Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016

 

Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

 

Ödül Töreni: Üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan yarışmanın ödül töreni, yarışmayı kazanan öğrencinin öğrenim gördüğü üniversitede, indir.com tarafından düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında gerçekleştirilecek ve tüm öğrenciler davetli olacaktır.

 

Örneğin; yarışmayı kazanan öğrenci Pamukkale Üniversitesi’nde öğrenim görüyorsa ödül töreni, Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında gerçekleştirilecektir.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için; Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

 

Herkesin Katılımına Açık “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016”

 

2014 ve 2015 yıllarında indir.com tarafından düzenlenerek yoğun ilgi gören “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” katılım süreci başladı.

 

Mobil geliştiricilere ve mobil eko-sisteme destek vermek amacıyla düzenlenen yarışmaya, 7’den 70’e tüm geliştiriciler bireysel olarak veya en fazla 3 kişilik ekipler halinde katılabiliyor.

 

Yarışmaya katılacak olan uygulamalarda özgünlük ve 2016 yılı içerisinde uygulama marketlerde yayımlanmış olma şartı aranıyor.

Herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” takvimi şöyle;

 

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

 

Son Başvuru: 28 Nisan 2016

 

Halk Oylaması: 30 Nisan 2016

 

Jüri Değerlendirmesi: 7 Mayıs 2016

 

Mobil Etkinlik: 14 Mayıs 2016

 

Ödül Töreni: 7’den 70’e herkesin katılımına açık olan yarışmanın ödül töreni, 14 Mayıs 2016 tarihinde indir.com tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Mobil Etkinlik” kapsamında, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için; indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

 

Finale kalan ilk 3 adayın muhteşem ödüllere sahip olacağı yarışmada, katılımcılar ayrıca kendi projelerini daha geniş kitlelere tanıtma ve hayata geçirme imkanı bulacaklar.

 

Kesinleşen Ödüller: Kesinleşen ödüller aşağıdaki gibidir. Diğer ödüllerin neler olacağı ise ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

 

Birinciye;

 • 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)
 • com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti
 • com’dan 5.000TL değerinde reklam
 • API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket
 • Sadece herkesin katılımına açık olan yarışma birincisine verilecek olan; CRM Medya’dan 5.000 TL’lik Google Adwords reklam hizmeti
 • Sadece üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan yarışmanın birincisine Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü.

İkinciye;

 • Antalya’da 1 hafta tatil
 • com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı
 • API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket
 • Sadece herkesin katılımına açık olan yarışma ikincisine verilecek olan; CRM Medya’dan 2.500 TL’lik Google Adwords reklam hizmeti

Üçüncüye;

 • Antalya’da 3 gün tatil
 • com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı
 • API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket.

Bir önceki yazımız olan Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı başlıklı makalemizde istanbul su kaçağı, istanbul su kaçağı tamircileri ve istanbul su kaçağı tamircisi hakkında bilgiler verilmektedir.

[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]