27
Şubat
2015
Yorum Yok
Tanıtım Yazıları(Reklamlar)
Okunma

indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2015

imza

İmza İnternet Teknolojileri‘nin mobil ve masaüstü uygulama indirme sitesi indir.comgeçtiğimiz yıl bir yarışma düzenlemişti. indir.com Mobil Uygulama Ödülleri belirlenen ilk üç uygulamaya oldukça kaliteli ödüller vermişti. Birinci seçilen Akche isimli uygulamanın içeriği ise harcamalarınızı kayıt altına almak üzere. Uygulamaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın aynı zamanda bir Windows Phone App‘i olduğunu da belirtelim. Uygulamanın yapımcısı Murat GÜR 4000 TL’lik para ödülünün yanı sıra 1 haftalık Silikon Vadisi tatili, 2000 TL değerinde Google AdWords reklamı, ReklamStore‘dan 3000 TL’lik reklam, indir.com’dan uygulama tanıtımı, Reknova’dan 1 yıllık SEO desteği, Windows Phone özel ödülü olarakNokia‘dan Lumia 1320 akıllı telefon ve Userspots‘tan 10 saatlik UX testleri için ücretsiz laboratuvar tanıtımı kazanmıştı. 2. ve 3. seçilen uygulamaların geliştiricilerine de benzeri ödüller dağıtıldı.

indircom

Ödül anlamında gördüğünü gibi oldukça dolgun olan bu yarışmanın şimdi ise 2015 ayağı düzenleniyor. Yine 1., 2., ve 3.’nün belirleneceği yarışmada Türkiye’de e ticaretin öncülerinden Sina Afra’nın da bulunduğu oldukça güçlü bir jüri yer alıyor. Ödüllerde küçük revizelere rağmen geçen yıldan daha kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

Son başvuru tarihi 20 Nisan olan yarışmada halka açık olan oylama 23 Nisan‘da başlayacak.7 Mayıs‘ta ön elemenin (son 10‘a kalan uygulamalar açıklanacak) sonuçlanacağı yarışmada10 Mayıs tarihinde jüri oylaması gerçekleşecek ve 23 Mayıs‘ta yarışma sonlandırılarak kazananlar açıklanacak.

Yarışma ile ilgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]


Yazılarda Arama Yap !
Instagram'da takip et !
    Kalbe Sığdırılan Kainat
    Kalbe Sığdırılan Kainat
  • Gönüller Fatihi Büyük Üstad'a
  • Bekle Beni
Twitter'da Takip Edin !

  • Google Plus Profilim
    Tavsiye Bağlantılar