9
Nisan
2015
Yorum Yok
Tanıtım Yazıları(Reklamlar)
Okunma

Pırlanta Hediye Etmek..

Sevdiklerinize veya eşinize hediye seçimi yaparken onların en çok nelerden hoşlanabileceklerini düşünürsünüz. En çok sevdikleri eşyalar ve sizin buna ayırdığınız bütçe de önemlidir. Hem güzel hem uygun fiyatlı bir hediye seçmeye çalışırsınız. Eşinizin veya sevgilinizin en çok hangi takıyı sevdiğini öğrenin. Bazı bayanlar pırlanta tektaş yüzük takmaktan hoşlanır bazıları da pırlanta kolyeleri daha çok sever. Pırlanta takıların hem günlük hem de özel kullanım çeşitleri vardır.

Pırlanta

Çarşıda veya alışveriş merkezlerinde dükkanları gezdiğiniz takdirde hem fiyatları yüksek hemde sınırlı sayıda ürünlerle karşılaşırsınız. Sizi ikna etmeye çabalamayan insanlarla uğraşmamak, dükkanlara göre daha uygun fiyatları yakalayabilmek ve sınırsız seçenekleriniz olsun istemez misiniz? İnternetten alışveriş yaptığınız takdirde bu avantajlara sahip olursunuz. Giyim veya ev eşyası kategorilerinde internet ve dükkan fiyatları birbirlerine çok yakındır ancak değerli madenlerde durum çok farklıdır. Örneğin pırlanta takı almak isterseniz sınırsız sayıda seçeneğe hem de uygun fiyatlar ile alışveriş imkanınız olur. İnternette fiyat karşılaştırması dükkanları gezerek fiyat karşılaştırması yapmaktan daha kolaydır. Ancak pırlanta takı satın alırken öğrenmeniz gereken bazı konular vardır.

Pırlanta Hediye Etme

Öncelikle hangi takıyı alacağınıza karar veriniz. Yüzük veya kolye en çok satılan takılardır. Büyüklüklerini ölçmek için karat ölçüsü kullanılır. Taş ne kadar büyük karatsa o fiyatı o kadar yüksek olur. Ayrıca berraklığına ve kesimine dikkat ediniz. Hatasız kesilmiş ve berak olan bir taş gerek pırlanta tektaş yüzükte gerekse de pırlanta kolyede az ışıkta bile çok fazla parlar. Genelde renksiz olan pırlantaların bazıları kırmızı ve pembe gibi renklerde olabilir. Siz hediyeyi alacağınız kişinin zevkine göre hareket edersiniz. İnternetten kredi kartlarınıza dört taksit ile alışveriş yapabilirsiniz ve istediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

[ Benzer Yazılar ]
[ Ne Demişler ? ]


Yazılarda Arama Yap !
Instagram'da takip et !
    Kalbe Sığdırılan Kainat
    Kalbe Sığdırılan Kainat
  • Gönüller Fatihi Büyük Üstad'a
  • Bekle Beni
Twitter'da Takip Edin !

  • Google Plus Profilim
    Tavsiye Bağlantılar